ProFace Xycom’s 5″ TFT Color Graphic Operator Interface, GP2301-TC41-24V
In stock
Display Type:TFT Color
Display Size:5″
Resolution:320 x 240 pixels
Touch Panel:Yes
Power Supply:24V
Operating System:Customizable
Connectivity:RS232, USB
Dimensions:W: 125mm x H: 92mm x D: 40mm