Model Number:A06B-6102-H230-H520
Brand:Fanuc
Operating Voltage:AC 200V
Output Power:230W
Communication Interface:RS-232C
Protection Rating:IP20
Dimensions (WxHxD):120mm x 100mm x 80mm
Weight:1.5kg
Temperature Range:-10°C to +50°C
Humidity Range:5% to 95% non-condensing